KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14797441

nr 1479 7441

Akvarell

Bengt Wikström. Signerad, akvarell, bladets mått: 21x16 cm, yttermått inklusive ram: 42x35 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 18 juli 2022
kl 20:40:18

16/7 16:12:27 1      Vinnande bud